eBiuletyn-Newsletter

Kontakt

kom: 665 366 391
kontakt@myladies.pl

Płatności i dostawa

Sposoby płatności i dostawy w sklepie internetowym z MyLadies.pl


W sklepie MyLadies.pl oferujemy Państwu kilka sposobów zapłaty za zakupioną odzież.

 

  • Wpłata na konto

Daną kwotę za zamówienie mogą Państwo wpłacić na konto bankowe. Szczegółowe dane do przelewu podane są podczas finalizacji zamówienia, a także w wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto wynosi do 24 godzin od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze.

nr konta bankowego: 40109025900000000134992140

HANDEL ART. PRZEMYSŁOWYMI EXPORT IMPORT

Teresa Kobus

ul. ks. bp. Wł. Miziołka 22, 05-480 Karczew

  

  • Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

 W tym przypadku zapłatę za zamówienie można dokonać osobiście, gotówką w momencie dostarczenia przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS.  Ta opcja dostępna jest tylko w przypadku przesyłek realizowanych na terenie Polski.

Dostawa produktów zakupionych w sklepie MyLadies.pl jest realizowana na terenie Polski.

 

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy pod wskazany adres, w dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS. Czas dostawy jest uzależniony od sposobu wysyłki i wynosi średnio od 1 do 5 dni roboczych dla przesyłek krajowych.  

 

Zamówiony przez Państwa towar można również odebrać osobiście w punkcie odbioru znajdującego się pod adresem:

05-480 Karczew, ul. ks. bp. Wł. Miziołka 22. Obiór możliwy jest od po niedziałku do piątku w godzinach 14.00- 19.00.

 

Koszty wysyłek realizowanych przez Pocztę Polską i firmę kurierską UPS przedstawiamy poniżej.

 

Poczta Polska:

Przesyłki Krajowe

  • Przesyłka ekonomiczna płatna z góry – 9,50 zł
  • Przesyłka ekonomiczna za pobraniem 19,50 zł
  • Przesyłka priorytetowa płatna z góry - 13 zł.  
  • Przesyłka priorytetowa za pobraniem - 21 zł.

 

Firma Kurierska UPS:

  • Przesyłka płatna z góry - 15 zł
  • Przesyłka za pobraniem - 17 zł.


Jeśli wybiorą Państwo przesyłkę kurierską UPS prosimy o podanie w formularzu zamówienia aktualnego numeru telefonu. Ułatwi on dostawcy (kurierowi) kontakt z Państwem w sprawie terminu dostarczenia przesyłki.

Dostawy towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień, do wyczerpania zapasów. Przy dużej ilości napływających zamówień niektóre artykuły mogą być dostarczone osobną przesyłką w terminie późniejszym, który wynosi 2-3 tygodnie od dnia otrzymania zamówienia. Koszty manipulacyjne naliczane są tylko raz przy dostawie głównej, nawet jeśli zamówienie będzie realizowane w dostawach częściowych. Powyższe warunki dotyczą sprzedaży detalicznej. Termin realizacji zamówienia może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od firmy.

W przypadku wyboru płatności przelewem zamówienie zostanie przyjęte do realizacji z chwilą potwierdzenia wystarczających środków na koncie bankowym klienta.

Akceptacja warunków zakupu jest jednoznaczna z udzieleniem przez kupującego pełnomocnictwa do zawarcia w jego imieniu i na jego rzecz umowy z Pocztą Polską lub firmą kurierską UPS dotyczącą wysyłki towaru.